Tasuta Kohaletoimetamine Optilise Kiu Keevitaja FTTH Fusion Splicer Pleisse Masin

€1 236.58

Tasuta Kohaletoimetamine Optilise Kiu Keevitaja FTTH Fusion Splicer Pleisse Masin

HYTT FSM-9902 Fusion Splicer (portable) fiiberoptiliste Seadmete Mini tüüp Fusion pleisse masin ja on oma intellektuaalomandi õiguse kiudaineid adjustment tehnoloogia.See võtab täiustatud PAS Kiudaineid adustment tehnoloogia .Vastu nelja mootoriga sõita, kiudaineid korrigeerimise funktsioon, see ei ole ainult kasutatud FTTX projekti, kuid võib kasutada ka trunk line, see on masin, mis on väikseim maht ,kergema kaalu ,kõige kiire pleisse kiirus.

1. Kõvadus:keha on valmistatud titaani sulam , ja see on kummist kaitse funktsioon , quakeproof, veekindel, tolmukindel .

2. Kiire: 7s kiire servjätkamine , 17s kiire kütte -, tugi-pidev küte , keskmine tõhusust parandada 2-3times.

3. Pikk eluiga : 1group patareid. 200 kiudaineid servjätkamine ,ei mälu mõju Liitium-Patareid ,kiu cleaver on 16 tera , pikk eluiga.

4. Mugavus: mugav hooldus

5. Kuues keeles: Hiina, inglise, vene, portugali, prantsuse, hispaania

Omadused: 1. 5.6 cm Kõrge Eraldusvõimega LCD-Ekraan 2. Keskmine liimida aeg: 8 sekundit 3. Keskmine toru-soojuse aeg: 30 sekundit 4. Liitium aku: kuni 200 korda pideva liimida ja soojuse 5. Samaaegne X ja Y seisukohtadega 250 korda suurendus 6. Uus arenenud tehnoloogia, mis pakub tuule ja tolmu vastupanu 7. USB-Port 8. Mitmeotstarbeline optilise kiu vahel (Näiteks: Kummi-isolatsiooniga traat, fiber optic patch cord, katmata kiu)

Toote Kirjeldus : FTTH keevitus masin, multifunktsionaalne kinniti, sobib igasuguste tööd, siis on vaja Ultra-kerge, ultra väike suurus, lihtne teha ja valdkonnas ehitus masin 1.8 kg, 0,3 KG aku, kokku kaal 2,1 kg

- 6 sekundit kiire keevitus aega 25 sekundit, kütte aega, parandada töö tõhusust

Nähtav kahesuunaline graafika lugemas liides, väga mugav kasutajad

Omadused: 1.Tüüpiline Pleisse Aeg: 8 Sekundi~15 Sekundit 2.Tüüpiline Kütte Aeg: 30 Sekundit~90 Sekundit 3.Stabiilne Tulemuslikkuse, Dual Tähelepanek, Tune Core Tüüp Fusion Masin 4.Vastavad ROHS Ja WEEE Standard 5.Põrutuskindel, Tolmukindel, Veekindel 6.Ekraani Suurendus: 250 Korda (Üks Kiu Ekraan) 7.Suure Mahutavusega Liitiumaku, Saab Laadida Ajal, Kui Servjätkamine, Pleisse Ja Kütte-8.Ulatuda Kuni 200 Korda Kogu Väega Laetud 9.Kaua Aku, Laadimine Korda Kuni 300-500 Tsüklit 10.Ere, Madala Võimsusega LED Valgustus, Et Tagada Normaalne Pleisse hämaras 11.5.6 Tolli LCD-Ekraan, Anti-Reflective Pinnale Läbipaistva Kaitsva Plastikust 12. Kasutajaliides On Lihtne, Koos Humaanne, Intelligentne Menüü Disaini 13.USB Port Lihtne Andmete Allalaadimise Ja Tarkvara uuendamine 14.Süvistatavad Tuul Katta, Saab Täita Pleisse Kell 15M / S Tugev Tuul, 15.Kvaliteedi tagamise Pleisse Koos 5000m Kõrgusel 16.Kõrge-Täpsusega V-Groove, Kõrge Täpsus, Hea Kulumiskindlus, TehnikaTehnilised andmed: Kohaldatava kiu Tüüp SM(Single mode), MM(Multi-mode), DS(Dispersioon shift), NZDS(Mitte null dispersiooni vahetustega)

Super suure võimsusega liitium aku, pikendada tähtaega ehituse valdkonnas

LCD ekraan - õhuke, kerge ja ilus;

- unikaalne läbipaistev ekraan, tarbijakaitseameti, ohutu ja usaldusväärne

Kui rinnapiimasarnane 3D graafiline kasutajaliides, teeb töötamise mugavamaks ja intuitiivne menüü liides

Tööala kiirendada graafika töötlemise süsteem, nii, et ekraan sujuvamalt

Intelligentne heakskiidu kalibreerimine süsteem, automaatne reguleerimine arc heakskiidu osatähtsus suureneb koos temperatuuri ja niiskuse õhu rõhk

- maailma kõige keerukamaid optilise kiu tunnustamine, tehnoloogia, täpne identifitseerimine eri tüüpi optilised kiud

Kohaldatava kiudu Loota Ühtse Kohaldatav kiu läbimõõt Fassaadi läbimõõt 80~150um, kate läbimõõduga 100~1000um Liimida Režiimis Salvestatud 40 rühmad, 80 rühmade kasutaja määratud Keskmine liimida kahju on 0,02 dB(SM), 0.01 dB(MM), 0.04 dB(DS), 0.04 dB(NZDS),0.04 db(BIF/UBIF) Return Loss Rohkem kui 60dB Ühendamise ajal 9sec (tüüpiline ajal)/7S (Fast Mode) Liimida kahju hindamine On Tõmbe katse 2N Ekraan 4.3 tolline värviline LCD Dsiplay Optiline suurendus X/Y:180 korda, X või Y: 360 korda Toide 6800mAh Liitium aku, 13.5 V/5A power adapter Aku Tavaliselt töö 220 korda(Fusion pleisse / Kütte /Sooja eemaldamine), Ühe aku 3 , saab taaskasutada 500 korda Liimida Tulemuste Säilitamine 10000 rühmad hiljemalt arvestust Andmete USB2 liides.0 töökeskkond Kõrgus 0~5000m, 0~95% suhteline õhuniiskus.Temperatuur -10°C ~55°C, maksimaalne tuule kiirus on 15 m/s Ladustamise Tingimused, 0~95% suhteline niiskus, temperatuur-40°C~80°C(välja arvatud aku) temperatuur -10°C~40°C(aku) Kaal

Ultra-kerge, ultra väike maht ja mugav veavad ja valdkonnas ehitus sekundit kiire keevitada ühine aeg teine kuumutamise aeg 6 parandada töö tõhusust 25 Visuaalne kahesuunaline graafik lugemas liides ignificantly mugav kasutaja suure mahutavusega liitium aku laiendada valdkonnas ehitus kasutamise tähtaja õhuke ekraan hele ja ilus ainulaadne läbipaistev ekraani kaitse plaat LCD ohutu ja usaldusväärne Inimeste graafilise liidese teha menüü liides operatsiooni enam lihtne intuitiivne Graafiline kiirendatud töötlemise süsteemi nii, et ekraan rohkem fluencintelligent heakskiidu kalibreerimissüsteem 3D temperaturehumiditypressure automaatsed reguleerimis-kaar heakskiidu osatähtsus Kasutades maailma kõige selleks tipptasemel tehnoloogiat, et kindlaks määrata kiu täpne identifitseerimine igasuguseid fiiberoptiliste tuumast vastavusse viimine funktsioon eri marki optilise kiu ühendus võib anda täielik mängida mõju lõppkasutaja süsteemi uuendada ja andmete salvestamise toiming rohkemmugav täielik keskkonna disain kooskõlas ELI keskkonnaalaste standardite väga suletud tuul disainiga erinevaid karm keskkond võib stillwork weldingtechnology USB-core otsene silmside meetodi kohaldamise optilise kiu keskmine kahju ja return loss) keevituse ajal tüüpiline weldconnection, RoHS, lõikepikkus diameeter on väiksem kui kiu läbimõõt on suurem kui kiudaineid.

Märksõnad: optika splicer, fiber optic splicer, pastafarian, KIUDAINEID, ftth, fiiberoptiliste, fusion splicer, digitaalne fooliumtrükk printer, fiber optic lüliti, ftth tööriist.

  • Mudeli Number: FSM-9902
  • Kuumutamise aeg: 17 Sekundit
  • Pleisse Aeg: 7 sekundit
  • Toide: DC sisend puhul 18V
  • Data interface: USB 2.0
  • Brändi Nimi: Y
  • Aku: 4200mAh (Eemaldatav)
  • Ekraan: 5.6" Kõrge Eraldusvõimega LCD-Ekraan
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Sertifitseerimine: PUUDUB
FirstFiber 10m ST UPC ST UPC G657A 2 südamikud Duplex Fiber Patch Kaabel, Jumper, Patch Cord 2,0 mm PVC OS2 SM Painutada Tundetu
FirstFiber 10m ST UPC ST UPC G657A 2 südamikud Duplex Fiber Patch Kaabel, Jumper, Patch Cord 2,0 mm PVC OS2 SM Painutada Tundetu

€6.70

FTTH fiiberoptiliste tööriistakomplekt Kiudained Eemaldamine Tangid FC-6S fiiberoptiliste cleaver Võimu Visuaalse Süü Lokaator 12tk/pakk
FTTH fiiberoptiliste tööriistakomplekt Kiudained Eemaldamine Tangid FC-6S fiiberoptiliste cleaver Võimu Visuaalse Süü Lokaator 12tk/pakk
Pakkeleht: FTTHToolKitsAccessoriesList Nr . Kogus(tk) Toode 1 1 Kandekott kogu komplektid 2 1 Optiline Power Meter 3 1 KS üleandmise-ühenduspesa power meter 4 1 Kaitstud Kott Locator 5 1 1mw Laser pointer Visuaalne Süü Lokaator 5km 6 1 Kiudaineid

€26.21

SKL-6C Kiudaineid cleaver Kaabli Lõikamist Nuga FTTT fiiberoptiliste Nuga Vahendid lõikur Suure Täpsusega Lihunikunoad 16 pinna tera
SKL-6C Kiudaineid cleaver Kaabli Lõikamist Nuga FTTT fiiberoptiliste Nuga Vahendid lõikur Suure Täpsusega Lihunikunoad 16 pinna tera

€23.40

Elektroodid Jilong Fusion Splicer KL-280 KL-280G KL-280H KL-300 KL-300T KL-300F
Elektroodid Jilong Fusion Splicer KL-280 KL-280G KL-280H KL-300 KL-300T KL-300F
Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe, mis tahes küsimuses, pls võtke +86 15951880639 (WhatsApp) Elektroodid Jilong Fusion Splicer KL-280 KL-280G KL-280H KL-300 KL-300T KL-300F Toote Kirjeldus See on üks paar Jilong fusion splicer elektroodid. 100% täiesti UUS ,Valmistatud Hiinas Kasutage elu liimida üle 2000 jaoks on Saadaval Fujikura KL-260C KL-260T KL-280 KL-280F KL-280G KL-280H KL-300 KL-300T

€16.76

Tehase hind Proskit 8PK-3002D U-Fiber Optic Strippar 8PK-3002D Kaabel Eemaldamine Tööriist /Fiber Wire strippar Tasuta shipping
Tehase hind Proskit 8PK-3002D U-Fiber Optic Strippar 8PK-3002D Kaabel Eemaldamine Tööriist /Fiber Wire strippar Tasuta shipping
Tehase hind Proskit 8PK-3002D U-Fiber Optic Strippar 8PK-3002D Kaabel Eemaldamine Tööriist /Fiber Wire strippar Tasuta shipping Materjal HRC Pikkus Üksikute Pakkimine S50C 48±2 148mm Blisterkaart Funktsioon: Korpus on valmistatud kõrge kvaliteediga SK7 must oksiid lõpeta anti-rooste. PVC nonslip käepide tagab kasutajale mugavuse. Kui

€11.73

Fiiberkaabli Lõikur Slitter Keskmine Span Fiber Optiline Slitter Kaabel Klaster
Fiiberkaabli Lõikur Slitter Keskmine Span Fiber Optiline Slitter Kaabel Klaster
Kaabel Jope Slitter fiiberoptiliste vahend piki-kiirte toru lahti toru Nülgimist nuga strippar Kirjeldus: Fiiberoptiline kaabel jope slitter on tõhus ja asendamatu vahend kiudoptilise kaabli lõpetamine.See lihtsalt lõikab PVC kaabel jope kaheks rikaste enne valtsimisega, mõlemas valdkonnas taime-ja rakendused, aega on salvestatud ja järjepidevus on kaasa toonud selle täpne ja uuenduslik tööriist. Kaabel

€15.08

50mW metallist Visuaalne Süü Lokaator Kiudoptilise Kaabli Tester 50KM Test lasertoode
50mW metallist Visuaalne Süü Lokaator Kiudoptilise Kaabli Tester 50KM Test lasertoode
50mW metallist Visuaalne Süü Lokaator Kiudoptilise Kaabli Tester 50KM Test Laser Toode Toote Nimi: 50mW metallist Visuaalne Süü Lokaator optiline Väljund võimsus: 50mW Väljundi kaugus: 50 km Väljundkiirguse lainepikkus: 650nm Toote suurus: 175*26*26mm fiiberoptiliste Adapter: Multi-Function-Liides

€62.83

1,25 G Gigabit Ethernet Media Converter 1 Optiline Port 1 Elektri-Port Fiber Converter KS 3KM Optiline Transiiver 1 Paar
1,25 G Gigabit Ethernet Media Converter 1 Optiline Port 1 Elektri-Port Fiber Converter KS 3KM Optiline Transiiver 1 Paar
1,25 G Gigabit Ethernet Media Converter 1 Optiline Port 1 Elektri-Port Fiber Converter KS 3KM Optiline Transiiver 1 Paar Omadused: Pakkuda üks KS kiu pesa ja üks UTP pesa Vastab täielikult IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standard. Auto-avastamise half/full duplex transfer mode Tx port Auto-läbirääkimised 10/100/1000Mbps määr ja

€12.47

Sharetop 2,5 G optiline transiiver moodul multi mode dual kiudaineid SFP-2500M-830nm 300m LC sadama täielikult ühilduv saab kohandada
Sharetop 2,5 G optiline transiiver moodul multi mode dual kiudaineid SFP-2500M-830nm 300m LC sadama täielikult ühilduv saab kohandada

€9.22

S-35LC20D/S-53LC20D Mikrotik Ühilduv 1.25 G SM SFP LC 20km bidi paari hind
S-35LC20D/S-53LC20D Mikrotik Ühilduv 1.25 G SM SFP LC 20km bidi paari hind
S-35LC20D/S-53LC20D Mikrotik Ühilduv 1.25 G SM SFP LC 20km bidi paari hind Kauba Seisukord: UUS Omadused Dual data-määr 1,25 Gbps/1.063 Gbps operatsiooni LC konnektor Vastab SFP MSA ja SFF-8472 Sisemine Kalibreerimine või Välise Kalibreerimise Kooskõlas SONET OC-24-LR-1 Vastavuses RoHS +3.3 V üks toide Tegutsevad juhul temperatuur: Standard

€25.13

10tk/palju Kõrge Kvaliteedi L925BP Tilk Kaabel FTTH fiiberoptiliste Mehaaniline Liimida fiiberoptiliste Mehaaniline Splicer
10tk/palju Kõrge Kvaliteedi L925BP Tilk Kaabel FTTH fiiberoptiliste Mehaaniline Liimida fiiberoptiliste Mehaaniline Splicer
: Omadused 1. Põhineb unikaalne box-hoone valtsimisega tehnoloogia. 2. Täpsus metallik sulami komponendid koos co-axial ise tsentreerimine, suurepärane ja vastupidav optiline vara. 3. Axially firma paigaldada optilised kiud, vähendades talitluse halvenemisest tingitud kahju sobitamine geel. 4. Katkematu paigaldamise ja ühendamise tehnoloogia, seega signaalid on tasuta mõju välised

€15.91

MPO/MTP Puhastus Pen Cleaner for fiiberoptiliste IBC Ühe Kliki Puhastusvahend MPO MTP-Liides
MPO/MTP Puhastus Pen Cleaner for fiiberoptiliste IBC Ühe Kliki Puhastusvahend MPO MTP-Liides
Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe rohkem allahindlusi võtke julgelt ühendust +86 15951880639 (WhatsApp) MPO-Liides Cleaner Cleaner Üks klõps, 600+ koristust, Uus! TheMPO Cleaneris on suure jõudlusega seade, mille eesmärk on puhastamiseks ferrule lõppu-nägu MPO & MTP pistikud.Tasuv vahend puhastamiseks kiudaineid lõppu-nägu ilma alkoholi .See säästab aega tõhusalt, puhastus-kõik 12

€19.60